شلیک موفقیت آمیز موشک قادر ، انهدام هدف در فاصله 200 کیلومتری

به گزارش وبلاگ چاپارها، موشک کروز ساحل به دریای قادر در مراحل اصلی رزمایش مشترک ذوالفقار 99 ارتش با موفقیت علیه اهداف سطحی شلیک شد.

شلیک موفقیت آمیز موشک قادر ، انهدام هدف در فاصله 200 کیلومتری

به گزارش وبلاگ چاپارها به نقل از فارس، در ادامه مرحله اصلی رزمایش مشترک ذوالفقار 99 ارتش، عملیات انهدام یگانهای سطحی و شناوری دشمن با شلیک موشک کروز قادر تمرین شد.

در این مرحله از رزمایش موشک کروز قادر با شلیک از سایت های موشکی ساحل به دریای نیروی دریایی ارتش، شناور هدف در فاصله بیش از 200 کیلومتری را با موفقیت مورد اصابت قرار داد.

امیر دریادار دوم شهرام ایرانی سخنگوی رزمایش ذوالفقار 99 ارتش در تشریح این بخش از رزمایش، گفت: نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز با در اختیار داشتن طیف متنوعی از موشک های کروز دریایی در بردهای مختلف، توانمندی اجرای آتش موثر موشکی از سایت های موشکی ساحل به دریا و همچنین یگان های سطحی و زیرسطحی را دارد.

سخنگوی رزمایش ذوالفقار 99 ارتش ادامه داد: موشک های کروز دریایی که امروز در اختیار ارتش قرار گرفته است، از قابلیت های ویژه ای از جمله سرجنگی موثر با قدرت انفجار بالا و اجرای عملیات در محیط جنگ الکترونیک برخوردار است.

دریادار دوم ایرانی با تاکید بر اینکه امروز سامانه های موشکی ساحل به دریای نیروی دریایی ارتش در سرتاسر سواحل جنوبی کشور مستقر هستند، اعلام نمود: با رونمایی از موشک کروز دریایی با برد بلند جهش قابل توجهی در توان موشکی ارتش و دکترین دفاعی جمهوری اسلامی ایران ایجاد خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین

به "شلیک موفقیت آمیز موشک قادر ، انهدام هدف در فاصله 200 کیلومتری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شلیک موفقیت آمیز موشک قادر ، انهدام هدف در فاصله 200 کیلومتری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید