طرح استقبال از بهار 1401 در شهر فرون آباد شروع شد

به گزارش وبلاگ چاپارها، خبرگزاری خبرنگاران- شهردار فرون آباد گفت: در آستانه فرارسیدن عید نوروز 1401 و به منظور فراهم کردن شرایط مناسب برای شروع سال تازه طرح استقبال از بهار شروع شد.

طرح استقبال از بهار 1401 در شهر فرون آباد شروع شد

به گزارش خبرگزاری وبلاگ چاپارها از پاکدشت، احسان درویشی شهردار فرون آباد در این خصوص اظهار کرد: اجرای صحیح طرح استقبال از بهار می تواند نقش مهمی در ایجاد نشاط و شادابی فضای عمومی شهر و شهروندان ایفا نماید.

وی با اشاره به این که با فرارسیدن آخرین ماه سال و نزدیک شدن به بهار 1401، مدیریت شهری بنا به وظیفه هر ساله اقدامات ویژه ای را تحت عنوان طرح جهادی استقبال از بهار برای تشویق شهروندان به خانه تکانی و پیراستن شهر در اولویت برنامه های خود قرار داده است، اضافه نمود: مجموعه مدیریت شهری با اجرای اقداماتی از قبیل شستشو، رنگ آمیزی و آذین بندی، کاشت درخت و گل و گیاه و روشنایی معابر به استقبال بهار می رود.

شهردار فرون آباد اضافه نمود: این طرح در قالب اقدامات عمرانی، ترافیکی، خدمات شهری، رفت و روب و جمع آوری زباله، توسعه و نگهداری فضای سبز و زیباسازی منظر شهری در سطح شهر اجرا می گردد.

درویشی در سرانجام با بیان این که شهرداری در ایام نوروز در آماده باش قرار گرفته است، اظهارداشت: امیدواریم با کوشش کارکنان و کارگران خدوم و زحمتکش مدیریت شهری بتوانیم شهر را برای فرارسیدن سال نو آراسته و زیباتر کنیم.

انتهای پیغام/ح.ابویسانی

منبع: خبرگزاری آریا

به "طرح استقبال از بهار 1401 در شهر فرون آباد شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح استقبال از بهار 1401 در شهر فرون آباد شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید