انتصابات گسترده در آموزش و پرورش

به گزارش وبلاگ چاپارها، طی مراسمی امروز، رئیس سازمان مدارس غیردولتی، رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور، مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات و مشاوران وزیر در امور سنجش و ارزیابی و امور شاهد و ایثارگران معرفی شدند.

انتصابات گسترده در آموزش و پرورش

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ چاپارها، در آیینی با حضور وزیر آموزش وپرورش روسای سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی، مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور و مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات و مشاوران وزیر در امور سنجش و ارزیابی و امور شاهد و ایثارگران معرفی شدند. در این آیین که با حضور وزیر آموزش وپرورش و جمعی از اعضای شورای معاونان در سالن اجتماعات ساختمان شهید رجایی برگزار گردید، مجتبی زینی وند به عنوان قائم مقام وزیر و رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور، محمد حسین کفراشی به عنوان مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات و شهریار فولادوند به عنوان رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی منصوب و معارفه شدند.

همچنین با تکریم از فعالیت های غلامرضا کریمی و زهرا مظفر، غلامرضا کریمی به عنوان مشاور وزیر در امور سنجش و ارزیابی و زهرا مظفر به عنوان مشاور وزیر در امور شاهد و ایثارگران منصوب شدند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "انتصابات گسترده در آموزش و پرورش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتصابات گسترده در آموزش و پرورش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید