شاید قوانین داوری تغییر نموده که مدافع مس رفسنجان اخراج نشد

به گزارش وبلاگ چاپارها، میلیچ چرچیچ عصر یکشنبه پس از شکست تیم فوتبال ذوب آهن مقابل مس رفسنجان در هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور گفت: در ابتدا برد امروز را به تیم مس تبریک می گویم، بازی خوبی انجام دادند. در نشست خبری قبل از بازی هم گفتم که آنها خوب می دانند برای رسیدن به پیروزی چگونه باید بازی نمایند. امروز هم خیلی خوب بازی کردند و منظم بودند.

شاید قوانین داوری تغییر نموده که مدافع مس رفسنجان اخراج نشد

وی اضافه کرد: خیلی سخت است که بخواهیم در خصوص نتیجه بازی صحبت کنیم. نتیجه 3 بر یک است، اما ما دو گل از روی ضربات ایستگاهی خوردیم.

چرچیچ ادامه داد: نیمه اول را خیلی خوب آغاز کردیم و نظم خوبی داشتیم، اما مثل بازی های گذشته روی ضربات ایستگاهی مشکل داشتیم. نیمه اول دو فرصت 100 درصدی داشتیم که به گل برسیم اما اینگونه نشد. بین دو نیمه از بازیکنان خواستیم که رو به جلو بازی نمایند و تغییراتی هم داشتیم. ابتدای نیمه دوم را هم خوب بازی کردیم و شانس های خوبی داشتیم و به گل هم رسیدیم.

سرمربی موقت تیم فوتبال ذوب آهن اعلام کرد: درمورد قوانین داوری نمی دانم، اما وقتی نفر آخر خطا می نماید باید کارت قرمز دریافت کند. نمی خواهم در خصوص داوری حرف بزنم اما وقتی اینگونه می گردد داور باید کارت قرمز بدهد. شاید قوانین داوری تغییر نموده است اما به شاگردانم هم تبریک می گویم چون می خواستند برنده بازی باشند و من این موضوع را حس کردم.

چرچیچ گفت: در دقیقه 89 از روی یک ضربه ایستگاهی گل خوردیم و دلم نمی خواهد در خصوص گل سوم صحبت کنم چون همه بازیکنان جلو بودند تا گل مساوی را بزنند. تکرار می کنم که بازیکنان ذوب آهن شایسته این هستند که فردی از آنها حفاظت و حمایت کند.

وی ادامه داد: بازی های زیادی را به همین شکل از دست دادیم با پنالتی و اعلام گل آفساید و… امیدوارم باشگاه این قدرت را داشته باشد تا از تیم دفاع کند. وقتی ما از فوتبال حرف می زنیم از یک شرایط عادلانه صحبت می کنیم که من به آن اعتقاد دارم.

سرمربی موقت ذوب آهن با تبریک به تیم حریف به خاطر پیروزی در این ملاقات، توضیح داد: ما در هفته های آینده باید خیلی سخت تر کار کنیم. منتظر نظر باشگاه هم هستیم تا مربی جدید را انتخاب کند. ما چیزهای زیادی را باید تغییر دهیم. بازهم از شاگردانم تشکر می کنم که با تمام توان بازی کردند و مطمئن هستم که در آینده بهتر از این خواهیم شد.

چرچیچ درخصوص ادامه همکاری اش با این باشگاه نیز گفت: من با باشگاه قرارداد دارم اما تصمیم برعهده آنها است و منتظر نظر باشگاه می مانیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شاید قوانین داوری تغییر نموده که مدافع مس رفسنجان اخراج نشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاید قوانین داوری تغییر نموده که مدافع مس رفسنجان اخراج نشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید