کوتاه از اردوی استقلال در جده، دستور تازه فرهاد مجیدی

به گزارش وبلاگ چاپارها، با توجه به زمان برگزاری دیدارهای استقلال در عربستان، کادر فنی این تیم برای آنکه بازیکنان از نظر بدنی و تغذیه دچار مشکل نشوند، ساعت صرف ناهار و شام آنها را تغییر داده اند.

کوتاه از اردوی استقلال در جده، دستور تازه فرهاد مجیدی

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ چاپارها، فرهاد مجیدی در آستانه بازی برگشت با الدحیل برای اینکه بازیکنانش دچار مصدومیت و کوفتگی عضلانی نشوند، محل برگزاری آخرین تمرین آبی پوشان پیش از جدال با قطری ها را عوض کرد.

تمرین در هتل

طبق برنامه قرار بود بازیکنان استقلال راهی مجموعه ورزشی ملک عبدالله شده و در یکی از زمین های تمرینی آنجا اندیشه های تاکتیکی کادر فنی را مرور نمایند ولی سرمربی استقلال پس از مشورت با دستیاران خود به این نتیجه رسید که با توجه به فشردگی تمرینات و مسابقات در روزهای گذشته، بهتر است کار را سبک دنبال نموده و شاگردانش به جای عزیمت به زمین چمن ، در داخل حیاط هتل تمرینات سبکی را انجام دهند.

تمریناتی که عملاً حکم نرمش و حرکات کششی را داشت و کار تاکتیکی خاصی انجام نشد.مربیان استقلال چنین کاری کردند تا بازیکنان آنها در آستانه جدال مهم با حریف قطری داخل زمین چمن مصدوم نشده و یا به واسطه فشار تمرینات و رفت وآمد ، کوفتگی عضلانی سراغشان نیاید.

برنامه غیرعادی

با توجه به زمان برگزاری دیدارهای استقلال در عربستان ، کادر فنی این تیم برای آنکه بازیکنان از نظر بدنی و تغذیه دچار مشکل نشوند، ساعت صرف ناهار و شام آنها را تغییر داده اند و این تغییرات در روز برگزاری مسابقات به مراتب جدی تر می گردد. برای مثال استقلالی ها امروز ناهار خودشان را ساعت 15:30 به وقت عربستان صرف کردند (ساعت 17 به وقت تهران) و هماهنگی های لازم صورت گرفت تا قبل از ترک هتل و عزیمت به سوی استادیوم نیز میان وعده سبکی در رستوران یا لابی هتل برای بازیکنان تدارک دیده گردد تا هنگام برگزاری مسابقه دچار ضعف و بی حالی نشوند.

از طرف دیگر برای اینکه بازیکنان سنگین نشوند، مقرر شد شام آنها پس از انتها بازی و بازگشت مجدد به هتل برایشان سرو گردد. برنامه ای که قطعاً عادی نیست ولی با توجه به ساعت انجام مسابقات عملاً چاره دیگری برای مربیان استقلال باقی نمی ماند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کوتاه از اردوی استقلال در جده، دستور تازه فرهاد مجیدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوتاه از اردوی استقلال در جده، دستور تازه فرهاد مجیدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید