ایجاد یاس محورعملیات روانی دشمن است

به گزارش وبلاگ چاپارها، تهران (پانا) - غلامحسین اسماعیلی رئیس دفتر رئیس جمهوری با اشاره به این که در دنیای امروز رسانه و ارتباطات نقش بی بدیلی در ساختن فرهنگ و فکر جامعه دارد، گفت امروز اهمیت و صندلی رسانه برکسی پوشیده نیست و شاهدیم که دشمنان کشور محور عملیات روانی خود را ایجاد یاس و ناامیدی در مردم قرار داده اند.

ایجاد یاس محورعملیات روانی دشمن است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رئیس جمهوری، اسماعیلی امشب در آئین معارفه و تکریم معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور، با بیان اینکه متاسفانه تا به امروز از تمام ظرفیت های خود در حوزه اطلاع رسانی استفاده نکرده ایم، اضافه نمود: از توانمندی ها و ظرفیت ها برای اثبات حقانیت و ارائه خدمات و اندیشه خودمان آنطور که باید و شاید در بخش های مختلف استفاده بهینه و همه جانبه نشده است.

رئیس دفتر رئیس جمهوری با تاکید بر ضرورت تهیه و تدوین پیوست های رسانه ای برای فعالیت های دولت، اظهار کرد: در دولت تحول خواه و مردمی که شعار محوری تحول و انجام کار شبانه روزی و جهادی برای خدمت به مردم را در دستور کار خود قرار داده، فعالیت جدی و کار تحولی در عرصه ارتباطات و اطلاع رسانی کوشش مضاعف را می طلبد.

اسماعیلی با بیان اینکه نگرش کلان رئیس جمهوری و دولت سیزدهم نگاه به آینده و ترسیم افقی روشن با اقدام تحولی برای مردم است، گفت: اعتماد آسیب دیده مردم باید ترمیم گردد و در این راستا نیازمند اطلاع رسانی هنرمندانه با جذابیت و اثرگذار در حوزه اطلاع رسانی و ارتباطات هستیم.

رئیس دفتر رئیس جمهوری در این مراسم با قدردانی از کوشش های علیرضا معزی در دوران تصدی مسئولیت معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهوری برای عباس هنرمند در این مسئولیت آرزوی موفقیت کرد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "ایجاد یاس محورعملیات روانی دشمن است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایجاد یاس محورعملیات روانی دشمن است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید