برای استفاده از سلاح و تیراندازی در مراسمات، اشد مجازات در نظر گرفته می گردد

به گزارش وبلاگ چاپارها، خبرنگاران/خوزستان معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان گفت: کسانی که با استفاده از سلاح و تیراندازی در آیین ها، نظم و امنیت عمومی را به هم می زنند منتظر برخورد شدید باشند.

برای استفاده از سلاح و تیراندازی در مراسمات، اشد مجازات در نظر گرفته می گردد

ولی اله حیاتی در مورد رسم غلط تیراندازی در خوزستان و استفاده از سلاح در آیین ها، در جمع وبلاگ چاپارها بیان نمود: متاسفانه بر اساس برخی رسوم رایج غلط بین عشایر و طوایف، برخی اشخاص اقدام به استفاده از سلاح گرم و تیراندازی در آیین های عزا و عروسی به ویژه شهرستان های دارای بافت قومیتی خوزستان می نمایند که علاوه بر ایجاد رعب و وحشت بین مردم و برهم زدن نظم و امنیت عمومی، به کرات موجب فوت و مجروح شدن افرادی می گردد.

به گزارش وبلاگ چاپارها، وی گفت: از آنجا که استفاده از هر گونه سلاح، جرم مشهود تلقی می گردد؛ دستگاه های امنیتی، انتظامی و قضایی با مسببان و تحریک نمایندگان این اقدامات برخورد قاطع به عمل آورده و آن ها را به اشد مجازات برسانند.

معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان اضافه نمود: از بزرگان طوایف، شخصیت ها و افراد با نفوذ نیز درخواست دارم با ارشاد و توجیه جوانان و فرهنگ سازی در این زمینه از بروز هر گونه حادثه تاسف بار احتمالی ممانعت به عمل آورند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "برای استفاده از سلاح و تیراندازی در مراسمات، اشد مجازات در نظر گرفته می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای استفاده از سلاح و تیراندازی در مراسمات، اشد مجازات در نظر گرفته می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید