تمام فعالیت های حضوری دانشگاه خوارزمی از امروز تعطیل شد خبرنگاران

به گزارش وبلاگ چاپارها، طبق اعلام مدیریت امور دانشجویی دانشگاه خوارزمی بر اساس نظر ستاد ملی کرونا تمام فعالیت های حضوری در دانشگاه ها تعطیل و ممنوع است.

تمام فعالیت های حضوری دانشگاه خوارزمی از امروز تعطیل شد خبرنگاران

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ چاپارها، طبق اعلام مدیریت امور دانشجویی دانشگاه خوارزمی با توجه به شرایط پیش آمده ناشی از گسترش ویروس کرونا و قرمز شدن بیشتر نقاط کشور به خصوص تهران و کرج موارد زیر جهت رعایت دستور العمل های ستاد کرونا ملی اعلام می گردد:

1- طبق اعلام نظر ستاد ملی کرونا کلیه فعالیت های حضوری در دانشگاه ها تعطیل و ممنوع است.

2- توجه به اینکه طبق تصمیم ستاد ملی کرونا حرکت از مناطق قرمز و نارنجی به مناطق دیگر ممنوع است از حرکت به سمت تهران و کرج جهت حضور در دانشگاه با عنایت به تعطیلی خودداری نمایند:

1- از پذیرش دانشجویان جدید در خوابگاه تا ادامه شرایط قرمز معذوریم (تا اطلاع ثانوی)

2- دانشجویان ساکن در خوابگاه ها به علت تعطیل بودن مراکز آموزشی و پژوهشی نیز از تردد در دانشگاه خودداری نمایند؛ لذا دانشجویان ساکن خوابگاه فقط در شرایط اضطراری و جهت خرید ملزومات خود می توانند به صورت محدود از خوابگاه خارج شوند.

4- انتظار می رود با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی جهت حفظ سلامتی خود بکوشید تا انشاالله با عادی شدن شرایط بتوانیم در خدمات رسانی به دانشجویان کوشا باشیم. این دستورالعمل از از امروز 21 فروردین 1400 لازم الاجراست.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تمام فعالیت های حضوری دانشگاه خوارزمی از امروز تعطیل شد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمام فعالیت های حضوری دانشگاه خوارزمی از امروز تعطیل شد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید