درخواست استقلالی ها برای محرومیت 6 ماهه یحیی گل محمدی

به گزارش وبلاگ چاپارها، خبرنگاران: رای کمیته انضباطی درباره رفتار یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس در دربی 98 صادر و معین شد که سرمربی سرخ های تهرانی علاوه بر 100 میلیون تومان جریمه 6 بازی هم از همراهی تیمش در رقابت های لیگ برتر محروم است.

درخواست استقلالی ها برای محرومیت 6 ماهه یحیی گل محمدی

به گزارش وبلاگ چاپارها، 2 بازی از این 6 بازی در نظر گرفته شده حالت تعلیقی دارد و سرمربی پرسپولیس نهایتا به 4 جلسه محرومیت از همراهی با تیمش روبرو شده است. این رای با اعتراض شدید استقلالی ها روبرو شده و چنین رای را ناعادلانه توصیف نموده اند. مسئولان این باشگاه با بیان اینکه گل محمدی پیش تر در ملاقات برابر گل گهر رفتاری مشابه داشته و برای دومین بار است که دست به چنین اقداماتی زده باید محرومیت 6 ماهه برای او درنظر گرفته گردد.

این واکنش در شرایطی انجام شده که پرسپولیسی ها اعتقاد دارند رای نو کمیته انضباطی بسیار سنگین است. به زعم آن ها گل محمدی داور مسابقه را هل نداده و نباید با چنین محرومیت سنگینی روبرو می شده است. پرسپولیسی ها از این گفته اند که رفتار بهزاد غلامپور مبنی بر برخورد با بازیکن پرسپولیس به شدت تندتر از رفتار گل محمدی بوده و اینکه مربی استقلال فقط یک بازی محروم شده، ولی سرمربی پرسپولیس 6 جلسه، جای اعتراض و تامل دارد.

منبع: فرارو

به "درخواست استقلالی ها برای محرومیت 6 ماهه یحیی گل محمدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست استقلالی ها برای محرومیت 6 ماهه یحیی گل محمدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید