ماجرای درگیری در مرز سراوان از واقعیت تا شایعه، تیراندازی در آن طر ف مرز پاکستان بود

به گزارش وبلاگ چاپارها، معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان در تشریح تیراندازی در مرز سراوان گفت: این حادثه ساعت 8 صبح دیروز در مرز شمسر شهرستان سراوان توسط سوخت برها در آن طرف مرز رخ داد.

ماجرای درگیری در مرز سراوان از واقعیت تا شایعه، تیراندازی در آن طر ف مرز پاکستان بود

به گزارش وبلاگ چاپارها به نقل از تسنیم، در پی تیراندازی در مرز سراوان، معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان با تشریح این حادثه گفت: این حادثه ساعت 8 صبح دیروز در مرز شمسر شهرستان سراوان توسط سوخت برها در آن طرف مرز رخ داد که با تیراندازی مأموران پاکستانی یک نفر از سوخت برها کشته شد و تعدادی زخمی شدند.

محمدهادی مرعشی اضافه نمود: گذرگاه های قانئنی و تعیین شده توسط خود مردم محلی برای استفاده از طرح رزاق و سهمیه سوخت واگذارشده به آنها ساماندهی شده است و همه باید به رعایت قانون و فرایند اجرای آن و تردد در مرزها احترام بگزارند.

وی با بیان اینکه با تحریک و فضاسازی گروهک تروریستی جیش الظلم و تحرکات بعضی سودجویان در حوزه شهرستان سراوان، درگیری مرزی به وجود آمد که در این درگیری 2 نفر کشته و تعدادی زخمی شدند.

وی با ابراز اینکه تجمع افراد سوخت بر در گذرگاه مرزی و عدم خویشتن داری آنان، سبب هجوم و حمله صبح امروز به پاسگاه مرزی کشورمان شده است، گفت: با حمله افراد به پاسگاه مرزی و سوء استفاده بعضی سودجویان سوخت بر با آتش زدن یک دستگاه موتورسیکلت، اقدام به سنگ پرانی به سمت پاسگاه می نمایند.

معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان با بیان بعد از این ماجرا با معتمدان محلی صحبت کردیم و موضوع تحت کنترل در آمد، ادامه داد: اما امروز باز عده ای در فضای مجازی مردم را برای تجمع تحریک می کردند که باز عده ای به سمت فرمانداری حمله کردند و با شکستن شیشه های فرمانداری متفرق شدند.

مرعشی به تحریک و فضاسازی گروهک تروریستی جیش الظلم با پخش کلیپی در مورد زیرسؤال بردن طرح رزاق اشاره نمود و گفت: گروهک های ضد انقلاب و معاند از قبل با ترسیم نقشه و ترغیب افراد سودجو دست به این اقدام خرابکارانه زده اند.

وی ضمن محکوم کردن حمله بعضی افراد سودجو به فرمانداری شهرستان سراوان اضافه نمود: طرح رزاق یک طرح کارشناسی شده و قانونی است که فقط با مشارکت مردم تداوم پیدا خواهد نمود.

منبع: جام جم آنلاین

به "ماجرای درگیری در مرز سراوان از واقعیت تا شایعه، تیراندازی در آن طر ف مرز پاکستان بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای درگیری در مرز سراوان از واقعیت تا شایعه، تیراندازی در آن طر ف مرز پاکستان بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید