ماراتن نفس گیر در باران و تاریکی، خیبر ضیافت پنالتی ها را بُرد

به گزارش وبلاگ چاپارها، تیم فوتبال خیبر خرم آباد به سرمربیگری عبدالله ویسی امروز آدینه از ساعت 16:45 دقیقه در استادیوم شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان و در سری رقابت های مرحله یک شانزدهم جام حذفی باشگاه های کشور، به مصاف تیم لیگ رجحان نفت مسجد سلیمان رفت.

ماراتن نفس گیر در باران و تاریکی، خیبر ضیافت پنالتی ها را بُرد

رقابت این دو تیم در انتها دو نیمه اصلی بازی بدون رد و بدل شدن گل به انتها رسید تا بازی در وقت های اضافه دنبال گردد.

بازیکنان نفت مسجد سلیمان و خیبر خرم آباد در وقت های اضافه نیز پیروز به باز کردن دروازه های یکدیگر نشدند تا نتیجه این رقابت جام حذفی فوتبال باشگاه های کشور به ضربات پنالتی موکول گردد.

تیم خیبر خرم آباد با درخشش محمدصادق نادرپور دروازه بان این تیم و دریافت دو پنالتی از بازیکنان نفت مسجد سلیمان توانست در نهایت با نتیجه 4 بر 3 در ضربات پنالتی، به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال کشور صعود کند.

سجاد جعفری و بهروز نوروزی فر از تیم نفت مسجد سلیمان و حمدالله ابدام از سوی خیبر خرم آباد بازیکنانی بودند که ضربات پنالتی خود را از دست دادند.

بر اساس این گزارش، این بازی در حالی از نیمه دوم زیر بارش باران پیگیری شد که در دقایق انتهای بخشی از پروژکتورهای استادیوم شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان با مشکل روبرو شدند تا با تصمیم داور و به خاطر تاریکی استادیوم و کمبود نور، بازی لحظاتی متوقف گردد.

داوری این بازی را مصطفی بینش برعهده داشت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ماراتن نفس گیر در باران و تاریکی، خیبر ضیافت پنالتی ها را بُرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماراتن نفس گیر در باران و تاریکی، خیبر ضیافت پنالتی ها را بُرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید