پرسپولیس؛ متفاوت و سرحال بدون بازیکن جنجالی

به گزارش وبلاگ چاپارها، خبرنگاران: هفته ششم رقابت های لیگ برتر با رجحان یک بر صفر پرسپولیس برابر صنعت نفت به سرانجام رسید تا سرخ های تهرانی بعد از سه هفته ناکامی در کسب برد، بالاخره سه امتیاز شیرین به دست بیاورند. با همین سه امتیاز، پرسپولیس به رده چهارم جدول رده بندی رسید و حالا با صدر جدول فقط 2 امتیاز فاصله دارد.

پرسپولیس؛ متفاوت و سرحال بدون بازیکن جنجالی

به گزارش وبلاگ چاپارها، پرسپولیس در حالی برابر صنعت نفت آبادان به میدان رفت که برای اولین بار در 5 هفته اخیر، رضا اسدی، خرید تازه را در ترکیب نداشت. بدون رضا اسدی، اما پرسپولیس تیمی سرحال و کم اشتباه در میانه های زمین نشان داد. این تیم علاوه بر تعداد پاس های زیاد که درصد بسیار بالایی از آن ها صحیح به مقصد رسید، موقعیت های متعددی هم روی دروازه رقیب ایجاد کرد که یکی از آن ها تبدیل به گل شد، ولی از دید داور مسابقه پنهان ماند.

نهایتا فشار پرسپولیس روی دروازه رقیب با ضربه میلاد سرلک به ثمر نشست تا این تیم دوباره به پیروزی برسد. رجحان برابر صنعت نفت، سومین برد این فصل پرسپولیس بود، ولی از همه مهمتر اینکه آن ها برای اولین بار در این فصل دروازه شان را بسته نگه داشتند. اگرچه حامد لک دراین ملاقات یکی دو اشتباه هم داشت، ولی نهایتا پیروز به بسته نگه داشتن دروازه اش شد تا پرسپولیس تبدیل به همان تیمی گردد که هوادارانش انتظار دارند: ارائه یک بازی شناور، گل نخوردن و نهایت استفاده از موقعیت های به وجود آمده. این تیم در روزی که استقلال، رقیب دیرینه، برای سومین هفته متوالی امتیاز از دست داد از بحران خارج شد تا نشان دهد می تواند به روز های آینده امیدوار بماند.

منبع: فرارو

به "پرسپولیس؛ متفاوت و سرحال بدون بازیکن جنجالی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس؛ متفاوت و سرحال بدون بازیکن جنجالی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید