فرگوسن های وطنی ساکت شوید تا فرهاد مجیدی ناراحت نشود

به گزارش وبلاگ چاپارها، تهران (پانا) - پیشکسوت استقلال به اظهارنظرهای فرهاد مجیدی پس از دربی تهران واکنش نشان داد.

فرگوسن های وطنی ساکت شوید تا فرهاد مجیدی ناراحت نشود

به گزارش خبرورزشی، صحبت های فرهاد مجیدی در نشست خبری پس از دربی نود و هفتم باعث رنجش خاطر تعداد زیادی از پیشکسوتان باشگاه استقلال شده است. منصور رشیدی در گفت وگو با خبرورزشی، درباره کنفرانس خبری دربی و صحبت های فرهاد مجیدی و بعلاوه ضعف گلزنی در این تیم اظهاراتی را عنوان نمود.

شنیدید فرهاد مجیدی گفته اگر فرگوسن های وطنی ناراحت نمی شوند و نمی گویند من فرار رو به جلو می کنم، داور پنالتی مان را نگرفت؟

من کاری ندارم که آن پنالتی بود یا نبود ولی اگر امثال من صحبتی در ارتباط با مسابقات استقلال می نمایند فقط از سر دلسوزی است. شاید فرهاد مجیدی دوست داشته آن خطا پنالتی گرفته می شد تا سه امتیاز بازی را بگیرد ولی باید به مجیدی گفت که تو کار خودت را انجام بده و به جای اینکه برای استقلال حاشیه درست کنی به فکر پنج مساوی پشت سر هم تیمت باش. برو و مشکل گلزنی خارجی هایت را رفع کن.

می دانید استقلال برای دو مهاجم خارجی اش با حساب دلار 28 هزار تومانی 22 میلیارد تومان هزینه نموده است؟

الان که دلار 30 تومان را رد کرد. واقعاً این حرف را می زنید! باور نکردنی است! با این عدد و رقم می توان چند بازیکن جوان و آینده دار برای استقلال گرفت. می توان چند علیرضا رضایی به استقلال آورد. مگر بازیکن لیگ رجحان چقدر دستمزد می گیرد؟ 22 میلیارد تومان به این دو بازیکن به درد نخور داده اند که اصلاً در حد لیگ برتر ایران نیستند. مگر کف دریافتی بازیکنان لیگ رجحان چقدر است!

چیزی در حدود دو تا چهار میلیارد تومان است. البته در همین استقلال و پرسپولیس بازیکنان 9، 10 تا 13 میلیاردی هم داریم، نمی دانستید؟

چه خبر است! مگر کف حقوق مردم عادی و قشر کارگر چقدر است که فوتبالیست باید این قدر پول بگیرد؟ خود من سال جاری حقوق بازنشستگی ام زیر 20 درصد اضافه شد. تازه با این تورم 200 درصدی که مردم را به گرسنگی انداخته است. این پول مفت را از کجا می آورند به بازیکنی میدهند که مثلاً در لیگ انگلیس بازی نموده ولی وقتی به هوا بلند می گردد سرش را زیر توپ میزند! البته اگر به فرهاد مجیدی بر نمی خورد.

در کل خارجی های استقلال را چطور ارزیابی نموده اید؟

این دو نفر به غیر از همان یامگا که در بازی اول دو گل زد هیچ کاری نکردند. من شخصاً امیدوار بودم این خارجی ها مثل دیاباته باشند. مثل تیام باشند که وقتی آمدند خط حمله استقلال را راه انداختند. واقعاً استقلال 22 میلیاردش را دور ریخته، پولش را هدر داده و آن را حیف و میل نموده است. به خدا با 22 میلیارد تومان می توان در 10 استان محروم کشور 500 کانتینر خرید تا بچه هایی که روی سنگ می نشینند و درس می خوانند لااقل زیر سقف باشند و آفتاب و باران به سرشان نخورد.

بابت اظهارنظرهایتان نگران نیستید که سرمربی استقلال ناراحت گردد؟

بگذارید فرهاد مجیدی ما را فرگوسن وطنی خطاب کند. بله من که از سال 1343 تا به حال در تیم استقلال بازی کردم، مربیگری کردم و هواداراش بودم حتماً بد تیمم را می خواهم. مسئله ای نیست. باشگاه از حالا اعلام کند هیچ پیشکسوتی حق حرف زدن درباره استقلال را ندارد، چون فرهاد مجیدی ناراحت می گردد.

اما باشگاه چنین اجازه ای ندارد و شاید تنها بتواند به عوامل خودش بگوید که حرف نزنند؟

نخیر! وقتی سرمربی استقلال باطعنه حرف می زند و مارا فرگوسن وطنی می خواند یعنی هیچ کس حرف نزند. چنین چیزی هیچ شباهتی به دموکراسی ندارد. دموکراسی واقعی یعنی اینکه ما حرفمان را بزنیم. اگر استقلال 5 بازی مساوی نموده لابد ما مقصریم. اتفاقا در این مدت که همه پیشکسوتان از تیم حمایت می نمایند. فرگوسن ها ساکت شوند مجیدی تیم را قهرمان می نماید؟

منبع: خبرگزاری پانا

به "فرگوسن های وطنی ساکت شوید تا فرهاد مجیدی ناراحت نشود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرگوسن های وطنی ساکت شوید تا فرهاد مجیدی ناراحت نشود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید