گل محمدی: ما فوتبالی ها بدون فوتبال می میریم، بازی سختی مقابل پیکان خواهیم داشت

به گزارش وبلاگ چاپارها، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: یک ماه است که تمرین می کنیم. شرایط برای این مسابقه بعد از سه ما تعطیلی سخت است، ولی تمرینات خوبی داشتیم و سعی کردیم به لحاظ بدنی و تاکتیکی به شرایط خوب برسیم.

گل محمدی: ما فوتبالی ها بدون فوتبال می میریم، بازی سختی مقابل پیکان خواهیم داشت

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ چاپارها، یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از ملاقات فردای تیمش مقابل پیکان در هفته بیست و دوم لیگ برتر فوتبال گفت: خوشحالم بعد از سه چهار ماه فوتبال جریان پیدا نموده است. با فوتبال زنده ام و ما فوتبالی ها قطعا بدون فوتبال می میریم. خیلی شرایط سختی تجربه کردیم و اولین باری بود که در تاریخ چنین اتفاقی می افتاد ولی خدا را شکر با یک تصمیم گیری خوب فوتبال جریان پیدا کرد. اگر غیر از این بود فوتبالی ها ضرر می کردند.

وی اضافه کرد: یک ماه است که تمرین می کنیم. شرایط برای این مسابقه بعد از سه ما تعطیلی سخت است ولی تمرینات خوبی داشتیم و سعی کردیم به لحاظ بدنی و تاکتیکی به شرایط خوب برسیم. چهار بازی تدارکاتی انجام دادیم ولی به نظرم هیچ تیمی نمی تواند بگوید صد درصد آماده مسابقات است. باید چند بازی بگذرد تا به شرایط خوب برسیم.

گل محمدی مطرح کرد: فردا با یک تیم با انگیزه که در انتهای جدول قرار گرفته است و به دنبال دریافت امتیاز است بازی داریم. قطعا انگیزه مضاعفی دارند و فکر می کنم بازی سختی مقابل پیکان خواهیم داشت ضمن اینکه چند بازیکن ما مشکلاتی مثل مصدومیت و محرومیت دارند و در اختیارشان نداریم. استوکس را چند وقت است در اختیار نداریم، اوساگونا هنوز نیازمده و بشار رسن هم خیلی دیر اضافه شد. محمد انصاری هم مصدوم شد و جای او خالی است، همین جا برای او آرزوی موفقیت دارم و ما کنارش هستیم. مهدی ترابی هم محروم است و در اختیارش نداریم ولی بچه ها با انگیزه بودند و فوق العاده تمرین کردند. من خودم به بازی فردا خیلی امیدوارم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "گل محمدی: ما فوتبالی ها بدون فوتبال می میریم، بازی سختی مقابل پیکان خواهیم داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: ما فوتبالی ها بدون فوتبال می میریم، بازی سختی مقابل پیکان خواهیم داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید