18 بستری و یک فوتی کرونایی طی 24 ساعت گذشته در اردبیل

به گزارش وبلاگ چاپارها، خبرنگاران/اردبیل سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: در 24 ساعت گذشته 18 بیمار تازه مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شدند و یک بیمار جان خود را از دست داد.

18 بستری و یک فوتی کرونایی طی 24 ساعت گذشته در اردبیل

علی محمدیان 25 دی در جمع وبلاگ چاپارها گفت: در 24 ساعت گذشته 18 بیمار تازه مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شدند و یک بیمار جان خود را از دست داد.

وی اضافه نمود: مجموع واکسن تزریق شده در استان اردبیل در سه نوبت اول، دوم و سوم نیز یک میلیون و 869 هزار و 525 واکسن بوده است که از این تعداد 912 هزار و 308 واکسن مربوط به نوبت اول، 797 هزار و 648 واکسن مربوط به نوبت دوم و 159 هزار و 569 واکسن مربوط به نوبت سوم می باشد.

محمدیان با بیان اینکه بعلاوه 14 بیمار کرونایی نیز با بهبودی نسبی از بیمارستان های استان اردبیل مرخص شدند، توضیح داد: در حال حاضر شمار کل بیماران بستری در استان اردبیل 87 نفر است که از این تعداد 20 نفر در بخش مراقبت های ویژه ICU قرار دارند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اظهار داشت: هم اکنون شهرستان های پارس آباد و اصلاندوز در شرایط زرد و شهرستان های بیله سوار، مشگین شهر، اردبیل، نیر، گرمی، نمین، سرعین، کوثر، خلخال در شرایط آبی قرار دارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "18 بستری و یک فوتی کرونایی طی 24 ساعت گذشته در اردبیل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "18 بستری و یک فوتی کرونایی طی 24 ساعت گذشته در اردبیل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید