اگر رودهن و دماوند را انتخاب نموده اید، شهر خود را اصلاح کنید!

به گزارش وبلاگ چاپارها، متقاضیان نهضت ملی مسکن ساکن در شهر تهران که شهر هایی مثل رودهن، فیروزکوه و دماوند را انتخاب نموده اند تا روز 29 اسفندماه زمان دارند با حذف درخواست خود نسبت به ثبت نام در پنج شهر مجاز اقدام نمایند.

اگر رودهن و دماوند را انتخاب نموده اید، شهر خود را اصلاح کنید!

به گزارش ایسنا، ساکنان شهر تهران که متقاضی دریافت واحد های نهضت ملی مسکن صرفا می توانند برای پنج شهر پرند، پاکدشت، رباط کریم، هشتگرد و ایوانکی تقاضا بدهند و اگر به طور مثال روهن یا دماوند را انتخاب نموده اند باید ثبت نام خود را حذف و با نام نویسی مجدد، شهر خود را اصلاح نمایند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران یک بار دیگر به صورت ویژه از شهروندان تهرانی که به اشتباه شهر انتخابی خود را رودهن، فیروزکوه و دماوند انتخاب نموده اند خواست مجددا شهر مورد تقاضای خود را درست انتخاب نمایند.

خلیل محبت خواه با اشاره به اینکه شهروندان تهرانی که به اشتباه شهر انتخابی خود را رودهن، فیروزکوه و دماوند انتخاب نموده اند مجددا شهر مورد تقاضای خود را درست انتخاب نمایند، گفت: بیش از 150 هزار نفر از شهروندان تهرانی شهر ثبت نامی خود را به اشتباه (دماوند، فیروزکوه و رودهن) انتخاب نموده اند این در حالی است که این شهر ها فقط مختص شهروندان بومی هستند.

وی تاکید نمود: شهروندان تهرانی تا روز 29 اسفندماه فرصت دارند تا شهر مورد تقاضای خود را انتخاب نمایند، این در حالی است که برای انتخاب صحیح می بایست انصراف داده و مجددا راستا ثبت نام را طی نمایند.

محبت خواه به پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی گفت: شهروندان تهرانی در حال حاضر مجاز به انتخاب 5 شهر پرند، پاکدشت، رباط کریم، هشتگرد و ایوانکی هستند.

منبع: فرارو

به "اگر رودهن و دماوند را انتخاب نموده اید، شهر خود را اصلاح کنید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اگر رودهن و دماوند را انتخاب نموده اید، شهر خود را اصلاح کنید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید