توسعه کمی و کیفی بسته تحولی خبرگزاری پانا؛ 60 هزار دانش آموز تا خاتمه سال 1400 آموزش خبرنگاری می بینند

به گزارش وبلاگ چاپارها، تهران (پانا) - مدیرعامل خبرگزاری پانا از تربیت و آموزش 60 هزار دانش آموز خبرنگار تا انتها سال اطلاع داد.

توسعه کمی و کیفی بسته تحولی خبرگزاری پانا؛ 60 هزار دانش آموز تا خاتمه سال 1400 آموزش خبرنگاری می بینند

فرشته مرادی در نشست مدیران سازمان دانش آموزی استان های سراسر کشور به مناسبت شروع سال تحصیلی در راستای کیفی وکمی سازی برنامه تحولی خبرگزاری پانا گفت در ماه های آینده، برنامه توسعه و تقویت بخش های مختلف برنامه تحولی خبرگزاری پانا را در پیش داریم.

وی با اشاره به تقویت و توسعه کیفی برنامه تحولی خبرگزاری پانا اضافه کرد: در گام سوم بسته تحولی خبرگزاری پانا آموزش تکمیلی مدرسان خبرنگاری را اجرا خواهیم کرد.

وی با اشاره به اجرای بخش کمی برنامه تحولی خبرگزاری پانا بیان نمود: آموزش 60 هزار دانش آموز خبرنگار تا خاتمه سال 1400 هم از جمله فعالیت های ویژه بسته تحولی خبرگزاری پانا خواهد بود.

وی اضافه کرد: سال جاری هم فراوری محتوای آموزشی را در بخش دانش آموزی و مدرسان خواهیم داشت؛ در بحث توسعه کیفی سازی و تقویت برنامه های خبرگزاری پانا باید گفت استان هایی را داریم که در کانال در شاد با ایجاد گروهی متشکل از مدرسان و دانش آموزان خبرنگار اقدام به آموزش مجدد آن ها نموده اند که جای تقدیر دارد.

مرادی در ادامه بعلاوه به بیان نکاتی درباره اجرای بسته تحولی پرداخت.

منبع: خبرگزاری پانا

به "توسعه کمی و کیفی بسته تحولی خبرگزاری پانا؛ 60 هزار دانش آموز تا خاتمه سال 1400 آموزش خبرنگاری می بینند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توسعه کمی و کیفی بسته تحولی خبرگزاری پانا؛ 60 هزار دانش آموز تا خاتمه سال 1400 آموزش خبرنگاری می بینند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید