رزیدنت اویل 8 از قسمت هفتم بسیار بزرگتر خواهد بود

به گزارش وبلاگ چاپارها، بر اساس مصاحبه جدید یکی از تهیه کنندگان شرکت کپکام معین شده که بازی رزیدنت اویل 8 از قسمت قبلی این سری بسیار بزرگتر خواهد بود. البته چیزی درباره جزئیات این بزرگتر بودن بیان نشده.

رزیدنت اویل 8 از قسمت هفتم بسیار بزرگتر خواهد بود

به جرأت می توان گفت بازی رزیدنت اویل 7 از مهم ترین بازی های کل تاریخ شرکت کپکام است. حقیقتا این بازی منجر به رخ دادن پدیده ای در این شرکت شد که می توانیم آن را رنسانس کپکام بنامیم. بازی رزیدنت اویل 7 به خودی خود اثری بسیار باکیفیت و سرگرم نماینده است؛ اما راستای که شرکت کپکام با عرضه این بازی دنبال کرد مهم تر از خوب بودن کیفیت خود این بازی است. رزیدنت اویل 7 آغاز راستای بود که باعث ساخت بازی هایی مانند مانسترهانتر: ورلد، بازسازی رزیدنت اویل 2 و دویل می کرای 5 شد؛ تمام این بازی ها در لیست بهترین بازی های دهه گذشته قرار دارند. حالا قطار رنسانس کپکام به ایستگاه جدید خود رسیده و نوبت این شده که شاهد عرضه دنباله رزیدنت اویل 7 باشیم. اثری که خود، آغاز نماینده تمام این ماجراها بود.

  • رزیدنت اویل 8 روی PS4 هم عرضه می گردد؛ تریلر جدید بازی را ببینید

قسمت جدید سری رزیدنت اویل در حقیقت Resident Evil Village نام دارد اما ما برای سادگی با عدد 8 به آن اشاره می کنیم. همان طور که از اسم این بازی تعیین است، رزیدنت اویل 8 در یک روستا جریان دارد و طبق چیزی که تا به حال از این بازی دیده ایم بیشتر از هر بازی دیگر این سری پدیده های ماورایی در خود دارد. البته احتمالا مثل تمام بازی های این سری قرار است تمام ماجراها به شرکت آمبرلا بازگردد. گیم پلی رزیدنت اویل 8 شباهت زیادی به رزیدنت اویل 7 دارد. این بازی همانند قسمت هفتم سری رزیدنت اویل، اول شخص است و در مقایسه با دیگر بازی های این سری تمرکز بیشتری روی ترساندن بازیکنان دارد.

تهیه نماینده شرکت کپکام، پیتر فابیانو (Peter Fabiano) مصاحبه جدیدی با مجله رسمی پلی استیشن بریتانیا داشته. در این مصاحبه درباره طول بازی رزیدنت اویل 8 صحبت هایی رد و بدل شده. او بیان می نماید: من فقط می گویم این بازی بسیار عظیمتر از چیزی است که بازیکنان در بازی رزیدنت اویل 7 تجربه نموده اند.

در این مصاحبه هیچ صحبتی درباره این که تفاوت اندازه این بازی ها دقیقا در چیزی است نشده. البته با دیدن بیشتر تریلر ها یا تصاویر بازی رزیدنت اویل 8 می توان حدس زد که این بازی عظیم و طولانی خواهد بود. بازی های رزیدنت اویل و اصولا تمام بازی های قدیمی شرکت کپکام، در قسمت های اولیه کوتاه بودند. قسمت چهارم رزیدنت اویل در این راستا تغییر ایجاد کرد و به یکی از طولانی ترین بازی های اکشن دوره خود تبدیل شد. بازی های بعدی سری رزیدنت اویل هم به دنبال قسمت چهام، کمابیش طولانی بودند. البته قسمت هفتم این سری چیزی میانه دو حالت قبلی بود و 10 ساعت سرگرمی باکیفیت ارائه می داد.

شرکت کپکام به شکل های مختلف در حال تبلیغ کردن برای بازی رزیدنت اویل 8 است. این بازی قرار است در تاریخ 7 می (17 اردیبشهت) برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و اس، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی به وسیله استیم عرضه گردد. با توجه به کارنامه اخیر شرکت کپکام به این بازی امید زیادی داریم و اگر تریلر های منتشر شده از بازی رزیدنت اویل 8 را فراموش نکنیم، تمام شواهد به این اشاره می نمایند که این بازی نیز همانند دیگر بازی های اخیر شرکت کپکام عالی خواهد بود.

منبع: PlayStation Universe

منبع: دیجیکالا مگ

به "رزیدنت اویل 8 از قسمت هفتم بسیار بزرگتر خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رزیدنت اویل 8 از قسمت هفتم بسیار بزرگتر خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید