فیلم های مستند جشنواره فجر در تلویزیون مرور می گردد

به گزارش وبلاگ چاپارها، تهران (پانا) - همزمان با جشنواره فیلم فجر، برنامه تلویزیونی نردبان فیلم های مستند حاضر در این جشنواره را معرفی، مرور و آنالیز نموده است.

فیلم های مستند جشنواره فجر در تلویزیون مرور می گردد

به گزارش روابط عمومی شبکه مستند، هشتادمین قسمت از برنامه تلویزیونی نردبان، آدینه 15 بهمن ماه روی آنتن شبکه مستند می رود. این قسمت، همزمان با برگزاری چهلمین جشنواره فیلم فجر بوده و ضمن گفت وگو با تعدادی از کارگردانان این آثار، مروری بر مستندهای حاضر در این جشنواره دارد.

کامران جاهدی کارگردان مستند تفنگ برادرم، حجت طاهری کارگردان مستند احتضار، نیما مهدیان کارگردان مستند آن مرد با اتوبوس آمد، اشکان نجاتی و مهران نعمت الهی کارگردان مستند مشق امشب مهمان این قسمت از نردبان بوده و درباره فیلم هایشان که در جشنواره فیلم فجر حضور دارد صحبت می نمایند.

در بخش ویژه و تازه برنامه نردبان با عنوان منظره، دوربین شبکه مستند به اقصی نقاط کشورمان سفر نموده و روایتگر جاذبه های گردشگری استان های مختلف کشورمان می گردد. در این قسمت، گنبد سلطانیه زنجان به وسیله فردین نظری معرفی می گردد.

هم چنین فیلم آب سرد به کارگردانی هادی کیانی فلاورجانی که از جمله فیلم های ارسالی به نردبان است، در این برنامه معرفی شده و به وسیله حامد شکیبانیا و امید بلاغتی آنالیز می گردد.

در بخش مستندباز نیز نقدها و تحلیل های ارسالی مخاطبین برای فیلم ارواح و صخره ها مرور می گردد.

نردبان مجموعه برنامه تلویزیونی شبکه مستند است که کوشش می نماید به فیلم و عکس مستند با نگاهی تخصصی توجه کند. این برنامه با اجرای محمد (حامد) شکیبانیا، کارگردانی و تهیه نمایندگی اصغر احمدپور و فاطمه بوربور با آیتم هایی متنوع آدینه ها ساعت 18:30 روی آنتن شبکه مستند می رود. تکرار آن روز شنبه حوالی 1:30 و 14:30 است.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری پانا

به "فیلم های مستند جشنواره فجر در تلویزیون مرور می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم های مستند جشنواره فجر در تلویزیون مرور می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید