منهتن دختر ترامپ را نمی خواهد!

به گزارش وبلاگ چاپارها، منتقدان دولت دونالد ترامپ، پوسترهایی از دختر او (ایوانکا)، در شهر نیویورک با این طرح که کسی در این شهر او را نمی خواهد به در و دیوارها زده اند.

منهتن دختر ترامپ را نمی خواهد!

به گزارش وبلاگ چاپارها از ایسنا، به نوشته روزنامه سان، شایعه شده که خانواده جارد کوشنر و ایوانکا ترامپ، داماد و دختر دونالد ترامپ که ساکن واشنگتن دی.سی بوده اند، در آستانه بازگشت به آپارتمان 4.1 میلیون دلاری خود در ساختمان متعلق به دونالد ترامپ در منطقه منهتن به مجرد اینکه این رئیس جمهور آمریکا به شکستش به جو بایدن در انتخابات اذعان کند، هستند.

با این وجود فعالیت های آنها برای رئیس جمهور در کاخ سفید ممکن است برنامه های آنها تحت الشعاع قرار دهد.

جیسون سلویگ و داورام استیفلر، دو کمدین شناخته شده با عنوان دروغگوهای خوب اقدام به توزیع یک سری پوسترهای کسی او را نمی خواهد با طرح ایوانکا ترامپ در محله منهتن کرده اند.

این پوسترها که با طرح پوسترهای افراد تحت تعقیب در غرب قدیم کار شده اند، لهجه قلابی دختر ترامپ و همسرش جارد کوشنر را مسخره کرده اند.

این پوستر به کوشنر به شکل شخصیت شیطانی و ترسناک داستانی اسلندرمن ارجاع داده است.

اخیرا یک گروه جمهوریخواهان مخالف به نام پروژه لینکن دو بیلبورد را در میدان تایمز نصب کردند. یکی از این بیلبوردها جارد کوشنر را همراه با یک جمله نقل قول از او که در آن گفته نیویورکی ها قرار است رنج ببرند و این مشکل آنهاست نشان داده است.

ایوانکا که در دولت پدرش مشاور بوده، اخیرا دموکرات های شهر نیویورک را بعد از گزارش نیویورک تایمز درباره دریافت 747000 دلار از درآمد چندین میلیونی هزینه های مشاوره وضع شده توسط پدرش محکوم کرد.

منبع: جام جم آنلاین

به "منهتن دختر ترامپ را نمی خواهد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منهتن دختر ترامپ را نمی خواهد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید