هزینه سفر اسنپی در لحظه با رانندگان تسویه می گردد

به گزارش وبلاگ چاپارها، اسنپ با فراهم کردن قابلیت تسویه حساب در لحظه سعی نموده نگرانی کاربران راننده درباره دسترسی آنی به عایدیشان را رفع کند. عایدی کاربران راننده با فعال کردن امکان تسویه در لحظه اسنپ در کمتر از چند دقیقه به حسابشان واریز می گردد.

هزینه سفر اسنپی در لحظه با رانندگان تسویه می گردد

این تاکسی اینترنتی برای دسترسی بیشتر کاربران راننده خود به این قابلیت و پوشش دهی وسیع آن، تعداد بانک هایی را که از امکان تسویه حساب در لحظه اسنپ پشتیبانی می نمایند به 12 بانک افزایش داده است. در حال حاضر بانک های ملی، ملت، صادرات، پاسارگاد، سپه، تجارت، شهر، پارسیان، کشاورزی، انصار، آینده و سامان از قابلیت تسویه در لحظه اسنپ پشتیبانی می نمایند.

پوشش دهی 85 درصدی قابلیت تسویه در لحظه اسنپ

فرید شهابی، مدیر تجاری اسنپ، درباره پوشش دهی گسترده امکان تسویه در لحظه این شرکت می گوید: این 12 بانک حدود 85 درصد از کاربران راننده ما را پوشش می دهند و در حال حاضر به طور میانگین در یک هفته 45 درصد از تسویه حساب اسنپ با کاربران راننده به صورت در لحظه انجام می گردد.

دو گزینه تسویه در لحظه و تسویه روزانه برای کاربران راننده اسنپ فعال است. اگر کاربر راننده تسویه روزانه را انتخاب کند حساب او به طور روزانه تسویه می گردد. اما در صورت انتخاب تسویه در لحظه، تا 5 بار در روز و تا سقف 750 هزار تومان می تواند درخواست تسویه حساب دهد و در کمتر از چند دقیقه، مبلغ کارکرد او به حساب بانکی اش واریز می گردد. به این ترتیب اسنپ در هر زمانی که مد نظر راننده باشد می تواند با او تسویه حساب کند. برای اطلاعات بیشتر درباره تسویه حساب در لحظه اسنپ می توانید به اینجا مراجعه کنید.

چرا هنوز درخواست پول نقد یا کارت به کارت مطرح می گردد؟

به گفته شهابی، اسنپ کوشش می نماید تا شرایط را به گونه ای فراهم کند که درخواست پول نقد از سوی کاربران راننده به حداقل برسد و مسافران با پرداخت آنلاین و به راحتی هزینه سفر خود را پرداخت نمایند. اما با وجود فراهم شدن امکان تسویه در لحظه چرا بعضی از کاربران راننده هنوز پرداخت نقدی را به آنلاین ترجیح می دهند؟ یکی از مواردی که کاربران راننده به آن اشاره می نمایند معطل شدن آن ها هنگام رسیدن به مقصد است، زیرا مسافر بعد از رسیدن به مقصد اقدام به شارژ اعتبار خود می نماید. این معطلی برای کاربر راننده ای که می خواهد سفر بعدی خود را آغاز کند به صرفه نیست و در نتیجه پرداخت نقدی را ترجیح می دهد.

علاوه بر اینکه اسنپ به کاربران راننده خود توصیه می نماید با توجه به دسترسی گسترده به قابلیت تسویه در لحظه از درخواست پول نقد خودداری نمایند، ضروری است مسافران هم همکاری لازم را هنگام پرداخت آنلاین داشته باشند تا از مواردی مانند معطلی کاربران راننده جلوگیری گردد.

پرداخت کارت به کارت هم خلاف قوانین اسنپ است، زیرا اگر مسئله ای در این فرایند به وجود آید، این شرکت امکان پیگیری موضوع را نخواهد داشت. برای مثال اگر هنگام واریز مبلغ به جای 4صفر به اشتباه 5صفر وارد کنید امکان اثبات و بازگرداندن مبلغ با چالش هایی همراه می گردد.

در انتها لازم به ذکر است، اگر قصد دارید فعالیت خود را، به اسم کاربر راننده، در ناوگان اسنپ آغاز کنید می توانید همین حالا، بدون احتیاج به مراجعه حضوری، به وسیله این صفحه ثبت نام کنید.

منبع: فرارو

به "هزینه سفر اسنپی در لحظه با رانندگان تسویه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هزینه سفر اسنپی در لحظه با رانندگان تسویه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید