هواشناسی، آسمان تهران طی 5 روز آینده صاف خواهد بود

به گزارش وبلاگ چاپارها، سازمان هواشناسی با اشاره به تداوم بارش باران طی امروز و فردا در برخی مناطق کشور از ماندگاری توده هوای نسبتا سرد تا شنبه آینده خبر داد.

هواشناسی، آسمان تهران طی 5 روز آینده صاف خواهد بود

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ چاپارها، بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز در سواحل دریای خزر و خراسان شمالی و فردا جمعه در ارتفاعات خراسان شمالی بارش پراکنده باران پیش بینی شده است. در مدت یاد شده در سایر مناطق کشور جو پایداری حاکم خواهد بود.

طی این مدت و به ویژه روز های شنبه و یکشنبه هفته آینده با توجه به پایداری و سکون نسبی هوا انتظار می رود غلظت آلاینده های جوی در شهر های پرجمعیت و صنعتی افزایش یاید.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی توده هوای به نسبت سرد تا روز شنبه روی شمال شرق کشور مستقر بوده و از روز یکشنبه دمای هوا در این منطقه 4 تا 6 درجه افزایش می یابد. طی سه روز آینده در برخی مناطق سیستان و بلوچستان و شرق استان های کرمان و هرمزگان در برخی ساعات وزش باد شدید با احتمال گردوخاک پیش بینی شده است.

آسمان تهران طی 5 روز آینده صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی در برخی ساعات پیش بینی شده است. حداکثر دمای امروز پایتخت 23 درجه پیش بینی می شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "هواشناسی، آسمان تهران طی 5 روز آینده صاف خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هواشناسی، آسمان تهران طی 5 روز آینده صاف خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید