شرایط وخیم فرزند شهید یاسوجی، بیمار در خواب مصنوعی است

به گزارش وبلاگ چاپارها، خبرنگاران/فارس پزشک آی سی یو بیمارستان امیرالمومنین شیراز با بیان اینکه متاسفانه حال فرزند شهید یاسوجی که روز گذشته و بعد از اقدام به خودسوزی، به این بیمارستان منتقل شده وخیم است، مقدار سوختگی او را نزدیک به 90 درصد ذکر کرد.

شرایط وخیم فرزند شهید یاسوجی، بیمار در خواب مصنوعی است

دکتر فاطمه مدنی در گفت وگو با وبلاگ چاپارها گفت: ساعت 8 و 40 دقیقه شامگاه سه شنبه 28 مهرماه این بیمار از بیمارستان شهید بهشتی یاسوج به بیمارستان امیرالمومنین شیراز منتقل شده است.

این پزشک متخصص گفت: از بدو ورود بیمار به بیمارستان امیرالمومنین، ضمن انتقال به بخش آی سی یو، همه اقدامات درمانی مناسب اجرا شده است.

این پزشک آی سی یو بیمارستان امیرالمؤمنین ادامه داد: پزشک متخصص، داخلی و جراح از همان ابتدا بر بابین بیمار حاضر شده و اقدمات درمانی لازم را در کمترین زمان ممکن آغاز کردند.

مدنی مطرح نمود: مراقبت های درمانی در کنار زخم های وسیع و عمیق، مرتب در حال انجام است

او با بیان اینکه تمام تلاشمان را برای بهبود شرایط بیمار به کار گرفته ایم، گفت: بیمار به دلیل درد زیاد در حالا اینتوبه به سر می برد و به ناچار با داروهای بیهوشی به خواب مصنوعی است.

به گزارش وبلاگ چاپارها، صبح سه شنبه 27 مهر ماه 1400 در فضای مجازی تصویری مبنی بر خودسوزی یک فرزند شهید جلوی بنیاد شهید استان کهگیلویه و بویراحمد منتشر شد.

سید منصور موسوی، مدیرکل بنیاد شهید استان کهگیلویه و بویراحمد در واکنش به انتشار این عکس مبنی بر خودسوزی یک نفر در جلوی بنیاد شهید استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تایید این حادثه در گفت وگو با خبرنگار وبلاگ چاپارها اظهار کرد: یک نفر ایثارگر صبح سه شنبه ساعت حدود 9 به بنیاد شهید استان کهگیلویه و بویراحمد مراجعه می کند که مستقیم به پشت بام ساختمان اداره می رود تا خود را از پشت بام به پایین بیندازد که همکاران متوجه او می شوند و با صحبت کردن، او را آرام کرده و از این کار منصرف می کنند و مشکلش را جویا می شوند و می گوید مشکلم بیکاری است.

او اظهار کرد: همکاران به او قول می دهند که مشکلش حل می گردد و می گویند اگر وام اشتغال و یا بلاعوض خواستید به شما می دهیم؛ راضی می گردد و از ساختمان بیرون می رود.

موسوی با بیان اینکه فرد یاد شده نیم ساعت بعد برمی گردد و جلوی درب بنیاد شهید در خیابان اقدام به خودسوزی می کند، اضافه کرد: پس از این اقدام نگهبانان متوجه می شوند و اقدام به خاموش کردن آتش می کنند و با اورژانس به بیمارستان شهید بهشتی یاسوج منتقل شده و هم اکنون بستری است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شرایط وخیم فرزند شهید یاسوجی، بیمار در خواب مصنوعی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط وخیم فرزند شهید یاسوجی، بیمار در خواب مصنوعی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید