سلامتی و پزشکی

هشت سریال کره ای با چشم انداز های شگفت انگیز و مسحورکننده

چرا سریال های کره ای توانسته اند جهان را تسخیر نمایند؟ در جواب این سوال به ویژگی های زیادی می گردد اشاره نمود که حال و هوای خاص و متفاوتی به این سریال ها بخشیده اند. اما یکی از مهمترین ویژگی ها قطعا جلوۀ بصری فوق العاده و منظره ها درخشان و زیبایی است که...

21 مرداد 1401

یک اثبات علمی تازه: مردان سریع تر از زنان وزن کم می نمایند!

دانشمندان معتقدند نوعی که بدن مرد ها ساخته شده است و حتی جایی که چربی را ذخیره می نمایند به آنها یاری می نماید تا راحت تر از زنان وزن کم نمایند.

20 مرداد 1401

این افراد هرگز پیروز نمی شوند

آگاهی از ویژگی های شخصیتی افراد ناموفق به شما کمک می کند تا آن ها را در خود شناسایی کنید و در عوض ویژگی های مثبت را جایگزیی برای آن ها قرار دهید.

19 مرداد 1401

گلی برای فصلی سرد

نکته جالبی که در مورد کاملیا، این گیاه زیبا، وجود دارد، گل دهی زمستانه آن است! کاملیا با گل های بزرگ و براقش حال و هوای زمستان امسال تان را تغییر می دهد!

18 مرداد 1401

چه طور ساکولنت ها را آبیاری کنیم؟

ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که ساکولنتی خوش آب و رنگ و سرحال تهیه کنید و به خانه ببرید اما تنها چند روز بعد خراب گردد! اشکال کارتان کجاست؟

17 مرداد 1401

برترین هتل های دنیا در سال 2019 معرفی شدند

در این پست از وبلاگ خبرنگاران با رتبه های اول، دوم و سوم برترین هتل های دنیا شما را آشنا خواهیم کرد تا به هنگام رزرو هتل خارجی به آنها دقت نمایید. بر اساس فهرستی که در اکتبر 2019 به وسیله سایت معتبر CNT تهیه شد 50 مورد از برترین هتل های دنیا معرفی شده است که...

15 مرداد 1401

کشکان بزرگترین رودخانه لرستان خشکید

کشکان که بزرگترین رودخانه لرستان است در حالی با بی آبی روبرو شده که برنج در حاشیه این رودخانه کشت می گردد و همین مسئله بر شدت خشکی کشکان و سایر رودخانه های این استان افزوده است.

10 مرداد 1401

مهارت های پرستار کودک ، هرآنچه که یک پرستار کودک باید بداند

امروزه کم تر کسی پیدا می گردد که فرصت کافی برای نگهداری از بچه ها خود داشته باشد و به همین علت، بیشتر خانواده ها به یک پرستار کودک احتیاج دارند تا هم بتوانند به کارهای خود برسند و هم خیالشان از بابت نگهداری بچه ها راحت باشد. این شغل آسان و مجذوب کننده به...

9 مرداد 1401

امریه سربازی به دانشجویان دکتری داده می گردد

معاون فناوری و نوآوری وزارت علوم گفت: امریه سربازی به دانشجویانی که دکتری گرفته اند و قصد گذراندن سربازی را دارند داده خواهد شد.

25 تیر 1401

چیزهایی که درباره شارژر وایرلس نمی دانید!

یکی از دستگاه های نوینی که این روزها به وسیله افراد استفاده می گردد، شارژرهای وایرلس یا بی سیم هستند. این شارژرها کار را برای کاربر آسان نموده اند و راهی برای استفاده کمتر از کابل هستند. اما هر دستگاهی مزایا و معایب منحصر به خود را دارد؛ بنابراین برای...

22 تیر 1401

انواع بریج دندان (معرفی بریج)

می دانید که بهترین انواع بریج دندانی کدامند؟ شما هم قصد دارید تا در روزهای آینده از باکیفیت ترین انواع بریج دندانی بهره مند شوید؟

18 تیر 1401

احتمال قطع آبِ بوستان های جنگلی تهران به علت کم آبی

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری نسبت به قطع احتمالی آبِ بوستان های جنگلی تهران به علت کم آبی ابراز نگرانی کرد.

8 تیر 1401

پیشنهاد امضای تفاهم نامه پسادکترای صنعتی با معاونت آموزشی وزارت بهداشت

نشست مشترک معاون تحقیقات و فناوری و معاون آموزش وزارت بهداشت برگزار و پیشنهاد امضای تفاهم نامه پسادکترای صنعتی با معاونت آموزشی مطرح شد.

4 تیر 1401

6 ماده مغذی مورد احتیاج بدن در پیری

نیازهای تغذیه ای شما با افزایش سن تغییر می نمایند به همین علت است که کارشناسان می گویند مهم است که مطمئن شوید ویتامین ها و مواد معدنی کلیدی بیش تری دریافت می کنید.

3 تیر 1401

همه چیز درباره پکیج تصفیه فاضلاب

از جمله مهمترین چالش های مقابل در دنیای امروز، ورود مواد آلی، فلزات سنگین، میکروارگانیسم های واگیردار و مواد آلاینده به وسیله پساب های صنعتی و انسانی به محیط زیست می باشد.

30 خرداد 1401

توصیه های کرونایی؛ پروتکل های بهداشتی را در میادین میوه و تره بار رعایت کنید

تهران (پانا) - رعایت نکات بهداشتی و تزریق واکسن کرونا مهم ترین عوامل در پیشگیری از بیماری کرونا به شمار می رود و می تواند منجر به قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا شود.

27 خرداد 1401

خواص چغاله بادام

بیشتر فرهنگ های خاورمیانه دیوانه آجیل مانند پسته، گردو، بادام، فندق هستند. بادام سبز ایرانی (چغاله بادام) یک میان وعده خوشمزه در فصل بهار است. کل غلاف بادام جوان نه تنها خوراکی است، بلکه خوشمزه نیز هست. بادام میانی نیز نرم است و طعم کمی ترش دارد. با این...

26 خرداد 1401

معجزه تخم کتان برای لاغری و پوست

یک کارشناس ارشد گیاهان دارویی گفت: نزدیک به 6000 سال است که تخم کتان به عنوان یک ماده غذایی در جهان مصرف می شود و خواص اعجاب انگیزی دارد.

24 خرداد 1401

رئیس سیا پس از دیدار با بایدن کرونا گرفت

نتیجه تست کرونای ویلیام برنز، رئیس سیا، مثبت شد. این در حالی است که وی روز چهارشنبه با جو بایدن دیدار داشت.

17 خرداد 1401

آخرین شرایط جسمانی مهدی چمران

تهران (پانا) - رییس شورای اسلامی شهر تهران که به علت ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شده است تا انتها هفته جاری ترخیص خواهد شد.

15 خرداد 1401
تعداد: (229)