کهتری: اعزام ورزشکاران پاراتیروکمان به قهرمانی آسیا نامشخص است

به گزارش وبلاگ چاپارها، سرمربی تیم ملی پاراتیروکمان گفت: در جریان اعزام ورزشکاران پاراتیروکمان به مسابقات قهرمانی آسیا بنگلادش نیستم و اگر اعزامی صورت بگیرد، استقبال می کنم.

کهتری: اعزام ورزشکاران پاراتیروکمان به قهرمانی آسیا نامشخص است

مجید کهتری در گفت وگو با وبلاگ چاپارها، در پاسخ به این پرسش که آیا تیم پاراتیروکمان هم در مسابقات قهرمانی آسیا بنگلادش شرکت خواهد کرد یا خیر؟ اظهار کرد: در جریان اعزام ورزشکاران پاراتیروکمان به مسابقات قهرمانی آسیا بنگلادش نیستم و برنامه ای هم در این زمینه نداریم. البته اگر اعزامی صورت بگیرد، استقبال خواهم کرد.

وی درباره حضور رمضان بیابانی نایب قهرمان پارالمپیک توکیو در رشته کامپوند، گفت: اطلاعی در این خصوص ندارم و فدراسیون صحبتی با من برای دعوت از بیابانی به تیم ملی نداشته است.

سرمربی تیم ملی پاراتیروکمان یکی از مسائل اصلی تیم پاراتیروکمان را نداشتن مسابقات تدارکاتی مطرح نمود و افزود: کمبود تورنمنت های برون مرزی سبب شد تا در پارالمپیک توکیو عملکرد ورزشکاران ما از 100 درصد تا 40 درصد کاهش پیدا کند، در صورتی که اگر کمانداران پیش از اعزام به یک تورنمنت مهمی از مسابقات تدارکاتی برخوردار باشند، شرایط بهتری خواهیم داشت.

وی گفت: برای من فرقی نمی کند که یک کماندار ریکرو یا کامپوند همراه تیم ملی تیروکمان به مسابقات برون مرزی اعزام شود، اما معتقدم حضور ورزشکار بدون مربی نه تنها نتیجه مثبتی در پی نخواهد داشت، بلکه شاید اثر منفی هم داشته باشد.

کهتری در انتها یکی از برنامه های پیش بینی شده برای تیم پاراتیروکمان را اعزام تیم به مسابقات قهرمانی جهان امارات در بهمن ماه مطرح نمود و افزود: تلاش بر این است که تیم خوبی را راهی این مسابقات کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "کهتری: اعزام ورزشکاران پاراتیروکمان به قهرمانی آسیا نامشخص است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کهتری: اعزام ورزشکاران پاراتیروکمان به قهرمانی آسیا نامشخص است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید