1030میلیارد ریال برای سرمایه گذاری در 9 پروژه گردشگری کهگیلویه و بویراحمد مصوب شد

به گزارش وبلاگ چاپارها، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد از سرمایه گذاری 1030 میلیارد ریالی در 9 پروژه گردشگری جهش تولید در استان خبر داد.

1030میلیارد ریال برای سرمایه گذاری در 9 پروژه گردشگری کهگیلویه و بویراحمد مصوب شد

به گزارش وبلاگ چاپارها به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد، علی سلحشوری ظهر امروز شنبه 5 مرداد ماه در نشست شورای برنامه ریزی استان اظهار کرد: با اجرای این 9 طرح بزرگ سرمایه گذاری در حوزه گردشگری برای 552 نفر شغل ایجاد می شود.

او در خصوص بزرگ ترین تفاهم نامه اقتصادی کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان حدود 65 پروژه تهیه و به سازمان برنامه و بودجه کشور ارسال شد که براساس شاخص ها 33 پروژه انتخاب و به استاندار ابلاغ شد و هفته گذشته هم تفاهم نامه این پروژه ها که عمرانی و اقتصادی و در بخش های آب و کشاورزی، صنعت و معدن و انرژی است، منعقد شد.

سلحشوری شرح داد: عدالت در 33 پروژه جهش تولید کهگیلویه و بویراحمد رعایت شده و همه شهرستان های استان با توجه به پتانسیل و میزان پیشرفت فیزیکی در این طرح ها دیده شده است.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اشتغال 13 هزار و 200 نفر در پروژه های جهش تولید گفت: بیشترین میزان اشتغال در 12 پروژه حوزه کشاورزی است، همچنین 9 پروژه میراث فرهنگی با سرمایه گذاری 103 میلیاردی و اشتغال 552 نفر، شش پروژه صنعت با حجم سرمایه گذاری 651 میلیارد و اشتغال 388 نفر، یک پروژه بخش آب منطقه ای با 29 میلیارد تومان اعتبار و 3هزار شغل و سه پروژه شهرک صنعتی با 1300 نفر اشتغال از جمله پروژه های اشتغالزای جهش تولید است.

منبع: میراث آریا

به "1030میلیارد ریال برای سرمایه گذاری در 9 پروژه گردشگری کهگیلویه و بویراحمد مصوب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "1030میلیارد ریال برای سرمایه گذاری در 9 پروژه گردشگری کهگیلویه و بویراحمد مصوب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید