آتش سوزی در اغذیه فروشی خیابان آرژانتین، کارگر جوان جان باخت

به گزارش وبلاگ چاپارها، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از فوت کارگر جوان به علت حریق در یک مغازه در حوالی میدان آرژانتین اطلاع داد.

آتش سوزی در اغذیه فروشی خیابان آرژانتین، کارگر جوان جان باخت

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ چاپارها، جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در تبادل نظر با خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، درباره حادثه حریق در یک مغازه در حوالی میدان آرژانتین اظهارداشت: ساعت 3:55 دقیقه امروز به وسیله تماس با سامانه 125 وقوع حریق در یک باب مغازه در میدان آرژانتین ابتدای خیابان الوند به نیرو های آتش نشانی اطلاع داده شد.

وی اضافه کرد: بلافاصله نیرو های 3 ایستگاه آتش نشانی به همراه تجهیزات و خودروی پشتیبانی به محل حادثه اعزام شدند. مغازه اغذیه فروشی و سوپرمارکتی 30 متری با یک طبقه منفی بود که یک دستگاه موتور سیکلت هم در آن پارک شده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با اشاره به اینکه نیرو های آتش نشانی پیروز به ورود به مغازه و اطفای حریق در کوتاه ترین زمان ممکن شدند، خاطر نشان کرد: این مغازه دارای کرکره برقی بوده و که آتش نشانان با برش کرکره وارد محل حادثه شدند، ولی کارگر جوانی داخل مغازه به علت دودگرفتگی غلیط و حریق متاسفانه جان خود را از دست داد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آتش سوزی در اغذیه فروشی خیابان آرژانتین، کارگر جوان جان باخت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آتش سوزی در اغذیه فروشی خیابان آرژانتین، کارگر جوان جان باخت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید