خبرنگاران استاندار مازندران: مدیران ارتباط خود بامردم را تقویت کنند

به گزارش وبلاگ چاپارها، ساری - خبرنگاران - استاندار مازندران گفت: مدیران دستگاههای اجرایی تلاش بکنند ارتباط خود را با مردم تقویت بکنند.

خبرنگاران استاندار مازندران: مدیران ارتباط خود بامردم را تقویت کنند

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی استانداری مازندران ، احمد حسین زادگان امروز با حضور در مرکز ارتباطات مردمی از طریق تلفن 111 با مردم سخن گفت و به سوالات و مسایل مردم استان پاسخ داد .

حسین زادگان در حاشیه این برنامه افزود: همواره بر ارتباط مدیران با مردم و حضور آنان در میان مردم تاکید کرده ام و در شرایطی که با موضوع بیماری کرونا در جامعه روبرو هستیم، مدیران باید با حضور در مرکز سامد، پاسخگویی به مردم از طریق تلفن و دیگر شیوه های ارتباطی در پیشبرد و تسهیل امور آنان اهتمام نمایند.

وی گفت: در این مقطع که در حال مقابله با شیوع ویروس کرونا هستیم بهره گیری از شیوه های ارتباطی غیر حضوری ضمن پیشبرد امور مردم از رفت آمدهای آنان در اجتماع، محیط ادارات و تردد بین شهری جلوگیری می نماید.

استاندار مازندران افزود: سامانه سامد فرصت مغتنمی برای ارتباط با مردم در این شرایط است و مدیران باید برای تداوم ارتباط با مردم مجدانه تلاش نمایند.

براساس آمار هم اکنون حدود 700 بیمار کرونایی در بیمارستان ها و مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاههای علوم پزشکی مازندران و بابل تحت درمان قرار دارند و تا به امروز بیش از 4 هزار بیمار کرونایی نیز پس از بهبودی از بیمارستان ها و مراکز درمانی مرخص شدند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران استاندار مازندران: مدیران ارتباط خود بامردم را تقویت کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استاندار مازندران: مدیران ارتباط خود بامردم را تقویت کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید