خیرآبادی: اگر از نیروهای مان استفاده درست نکنیم، شکست بدی در المپیک خواهیم خورد

به گزارش وبلاگ چاپارها، سرمربی سابق تیم ملی کشتی فرنگی امید گفت: هیچ چیزی به اندازه برگزاری رقابت های انتخابی، حرف و حدیث ها را از کشتی کم نمی کند.

خیرآبادی: اگر از نیروهای مان استفاده درست نکنیم، شکست بدی در المپیک خواهیم خورد

جمشید خیرآبادی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ چاپارها در مورد تعویق یک ساله بازی های المپیک توکیو گفت: برای کشتی ما اتفاق خوبی بود، خصوصا رشته آزاد که چند مصدوم داشت. در هر دو رشته حالا شرایط بهتری برای کسب سهمیه های باقی مانده المپیک داریم، البته مهم این است که فردی کاربلد برنامه های پیش روی تیم های ملی را تنظیم کند که با این یک سال تعویق، برنامه ای کاملا علمی در نظر گرفته شود. برنامه ای دو اوجی برای کشتی گیران، یکی برای کسب سهمیه و دیگری هم حضور در المپیک، برنامه ای که مبنای علمی داشته باشد.

وی ادامه داد: فعلا که تا تیرماه کلیه مسابقات کشتی تعطیل است. تمرکزمان همچنان باید روی المپیک باشد، چون این رقابت ها با همه میدان ها فرق دارد. عظمت المپیک فراتر از همه مسابقات است و دنیای خاص خودش را دارد. ما توانمندی لازم را برای این رقابت ها داریم، فقط بتوانیم از بضاعت های مان استفاده کنیم. باید از نیروهای بالقوه مان بهره ببریم که اگر این کار را نکنیم، شکست بدی را در المپیک تجربه خواهیم کرد.

خیرآبادی در مورد تاکید فدراسیون کشتی بر برگزاری انتخابی تیم ملی، گفت: چرخ کشتی با انتخابی تیم ملی می چرخد. اگر قرار باشد انتخابی نباشد، کشتی به مرور زمان نابود خواهد شد. هیچ چیزی به اندازه برگزاری این رقابت ها حرف و حدیث ها را از کشتی کم نمی کند، البته آنجایی که انتخابی تیم ملی هم گر ه های کور یک وزن را باز نکرد، می شود دو یا سه کشتی گیر مورد نظر را در مسابقه بین المللی محک زد و انتخاب درست را انجام داد. به این شیوه دیگر کسی نمی تواند مدعی شود که در حقش اجحاف شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خیرآبادی: اگر از نیروهای مان استفاده درست نکنیم، شکست بدی در المپیک خواهیم خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خیرآبادی: اگر از نیروهای مان استفاده درست نکنیم، شکست بدی در المپیک خواهیم خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید