ساعت کار بانک&zwnjهای خصوصی از 15 آذرماه اعلام شد

به گزارش وبلاگ چاپارها، کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی نحوه خدمات رسانی و ساعت کار بانک های خصوصی را در هفته آینده گفت.

ساعت کار بانک&zwnjهای خصوصی از 15 آذرماه اعلام شد

به گزارش گروه اقتصادی وبلاگ چاپارها، به نقل از پژوهشکده پولی و بانکی، کانون بانک ها مؤسسات اعتباری خصوصی طی نامه ای به اعضا این کانون در خصوص ساعت کار بانک ها و مؤسسات اعتباری خصوصی از تاریخ 15 آذر 1399 اعلام کرد: در پی رعایت پروتکل های بهداشتی اعلام شده از سوی ستاد ملی کرونا توسط مردم، ستاد مزبور خاطرنشان نموده است هشدار شرایط قرمز 160 شهر به 64 شهر تنزل یافته و به شرایط نارنجی تغییر یافته است. از این رو کارکنان بانک ها و مؤسسات اعتباری خصوصی در مجموعه تمامی ادارات و یا شعب حداکثر به تعداد 50 درصد از آنان در شهر هایی با شرایط قرمز، دو سوم آنان، در شهر هایی با شرایط نارنجی (از جمله کلان شهر های تهران، البرز، قم و… و.) سایرین در شهر هایی با شرایط زرد به میزان 100 درصد حضور خواهند یافت.

بدین ترتیب در شهر های با هشدار قرمز به میزان 50 درصد و با هشدار نارنجی به تعداد یک سوم آنان می توانند به صورت نوبتی از دورکاری استفاده نمایند.

خاطر نشان می نماید استفاده از رویه دورکاری هرگز نبایستی موجب تعطیلی یا عدم ارائه خدمات بر هیچ یک از رسته های تخصصی و با امور بانکی گردد. ضمناًً ساعات پذیرش مراجعین در ایام هفته کماکان 8 بامداد الی 14 و روز های پنجشنبه تا 12:30 خواهد بود. مجدداً خواهشمند است دستور فرمایند رعایت پروتکل های بهداشتی در کلیه واحد مستمرا توسط مدیران آن ها مورد کنترل و نظارت قرار گیرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ساعت کار بانک&zwnjهای خصوصی از 15 آذرماه اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساعت کار بانک&zwnjهای خصوصی از 15 آذرماه اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید