سمیر نصری بازنشسته شد

به گزارش وبلاگ چاپارها، هافبک سابق تیم ملی فرانسه کفش هایش را آویزان کرد و به دوران بازیگری خود پایان داد.

سمیر نصری بازنشسته شد

به گزارش وبلاگ چاپارها، سمیر نصری در گفت و گو با نشریه ژورنال دودیمانش فرانسه از تصمیم خود برای بازنشستگی خبر داد و دلایل آنها را هم گفت.

زندگی حرفه ای نصری 34 ساله که اکنون به نام یک کارشناس برای کانال پلاس فرانسه کار می کند، سال 2018 در پی مثبت اعلام شدن تست دوپینگش و محرومیت 18 ماهه ناشی از آن، تغییر کرد. او البته پس از آن اتفاق در یک گفت و گو با رادیو مونت کارلوی فرانسه ادعا کرد که به دلیل تزریق ویتامین های تجویز شده از سوی پزشکانش در لس آنجلس آمریکا در دورانی که بیمار بود، تست دوپینگش مثبت شده و حکم صادره درباره او ناعادلانه بوده و باعث تغییر راستا دوران بازیگری اش شده است.

نصری گفت: یک اپیزود که به شدت به من ضربه زد و رابطه ام را با فوتبال تغییر داد، ماجرای محرومیت بود. به نظرم این چیزی فراتر از یک بی عدالتی بود. من هیچ فرآورد دارویی مصرف نکرده بودم. فقط ویتامین مصرف کردم که آن هم به خاطر بیماری ام بود اما آنها (آژانس جهانی مبارزه با دوپینگ) نگذاشتند من به راستام ادامه دهم. سپس به مقطعی رسیدم که دیگر هیچ چالشی برایم هیجان انگیز نبود.

نصری برای اولین بار در تیم مارسی استعدادش را به معرض نمایش گذاشت و از آنجا راهی انگلیس شد و نزدیک به یک دهه برای تیم های آرسنال و پس از منچسترسیتی بازی کرد، جایی که دو بار قهرمان لیگ برتر هم شد. او سپس برای تیم های سویای اسپانیا، آنتالیا اسپور ترکیه، وستهام انگلیس و اندرلشت بلژیک توپ زد که تیم آخر سال 2020 با او قطع همکاری کرد. نصری در تیم ملی فرانسه هم 41 بار به میدان رفت که آخرین آن سال 2013 بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سمیر نصری بازنشسته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سمیر نصری بازنشسته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید