شلیک مرگبار به شکارچی به جای گراز

به گزارش وبلاگ چاپارها، مرد جوان که با دوستش برای سرگرمی به شکار رفته بودند، با شلیک اشتباه دوستش را به جای گراز هدف قرار داد و کشت.

شلیک مرگبار به شکارچی به جای گراز

به گزارش ایران، این جوان 23 ساله که از اهالی بندر انزلی است، اوایل هفته جاری به همراه دوست 36 ساله اش تصمیم گرفتند برای شکار گراز به جنگل بروند اما از آنجا که آنها مجوز اسلحه و شکار نداشتند، شبانه به شکارگاه رفتند و در دو نقطه مختلف کمین کردند.

هر دو با فاصله از یکدیگر و در سکوت به انتظار شکار نشسته بودند که ناگهان مرد 23 ساله متوجه تکان خوردن علف ها در 30 متری خود شد. او که از محل کمین دوستش خبر نداشت با تصور اینکه گرازی به تله اش افتاده بسرعت ماشه را چکاند اما ناگهان صدای ناله دوستش بلند شد.

وقتی بالای سر او رسید با تماشا پیکر غرق در خون وی شوکه شد. پسر جوان که وحشت زده شده بود با تردید بین فرار یا یاری به مرد مجروح خاتمه تصمیم گرفت با پنهان کردن اسلحه اش به سراغ اهالی منطقه برود و با یاری آنها دوستش را به بیمارستان انتقال داد. اما جوان مجروح به علت شدت خونریزی جان باخت و شکارچی 23 ساله به اسم مظنون اصلی پرونده دستگیر شد. سرهنگ مجید حسینی، فرمانده انتظامی بندرانزلی گفت: متهم که در بیمارستان با داستانسرایی سعی داشت قتل را به گردن شخص سومی بیندازد، مورد ظن مأموران نهاده شد و بازداشت شد. او پس از چند روز بازپرسی لب به اعتراف گشود و گفت: هوا تاریک بود و من با تکان خوردن برگ ها فکر کردم گراز نزدیک شده و آن را با گلوله زدم. وقتی فهمیدم دوستم را مجروح نموده ام از ترس اسلحه را پنهان نموده و با یاری اهالی او را به بیمارستان رساندم. من قصد کشتن او را نداشتم و همه چیز به خاطر یک اشتباه رخ داد. این جوان پس از تکمیل تحقیقات به زندان انتقال یافت.

منبع: فرارو

به "شلیک مرگبار به شکارچی به جای گراز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شلیک مرگبار به شکارچی به جای گراز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید