نجات دو مادر باردار قزوینی از برف و کولاک

به گزارش وبلاگ چاپارها، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی قزوین گفت: کادر اورژانس قزوین با وجود بارش سنگین برف و بسته شدن جاده ها در یک عملیات 7 ساعته جان دو مادر باردار قزوینی را نجات دادند.

نجات دو مادر باردار قزوینی از برف و کولاک

به گزارش گروه حوادث وبلاگ چاپارها، سهیل سلطانی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در قزوین گفت: در ساعت 6:00 صبح امروز تماسی از سوی خانواده های دو مادر باردار با مرکز ارتباطات فوریت های پزشکی استان قزوین گرفته شد که با توجه به موقعیت مکانی در روستای اورنه بخش ضیاءآباد سریعا تکنسین های پایگاه ضیاءآباد به همراه مسئول مرکز جامع سلامت، عوامل هلال احمر، ستاد بحران بخش و عوامل خدمات شهری شهرداری ضیاءآباد به سمت روستای اورنه حرکت کردند.

وی اضافه کرد: به علت بارش شدید برف و کولاک و بسته بودن جهت عملیات بازکردن جهت آمبولانس توسط ستاد بحران شهر انجام گرفت.

سلطانی با بیان اینکه این ماموریت اورژانس در ساعت 6:00 صبح شروع شد و رسیدن بر بالین مادران باردار حدود سه ساعت طول کشید گفت: پس از رسیدن بر بالین مادران باردار که در ماه هشتم بارداری بودند، معاینات کامل انجام شد و هر دو مادر باردار تشخیص بر انتقال بر بیمارستان و احتیاج به بستری داشتند.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی قزوین اعلام نمود: با در نظر دریافت شرایط کامل بارداری این مادران و مشکوک بودن به زایمان زودتر از موعد توسط عوامل فوریت های پزشکی و هلال احمر به بیمارستان شفا تاکستان منتقل شدند.

سلطانی بیان کرد: این ماموریت تا ساعت 13:00 امروز به طول انجامید و حال مادران و نوزادان مساعد بوده و اکنون در سلامت کامل به سر می برند.

منبع: جام جم آنلاین

به "نجات دو مادر باردار قزوینی از برف و کولاک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نجات دو مادر باردار قزوینی از برف و کولاک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید