نوجوانان والیبال ایران قرنطینه می شوند

به گزارش وبلاگ چاپارها، تهران (پانا) - اردوی تیم ملی والیبال نوجوانان پسر ایران، جهت حضور در مسابقات قهرمانی زیر 19 سال دنیا - تهران از شنبه با حضور 21 بازیکن در آموزشگاه ملی المپیک پیگیری می گردد.

نوجوانان والیبال ایران قرنطینه می شوند

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، اردوهای تمرینی نوجوانان کشورمان که پس از مراحل تست گیری سال گذشته، از ابتدای امسال شروع شده است، از روز شنبه 28 فروردین با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی ویژه کرونا با حضور 21 بازیکن در آموزشگاه ملی المپیک پیگیری می گردد.

برنامه های تمرینی اردونشینان از سوی کادر فنی تیم نوجوانان به صورت دوره های هفت روزه طراحی شده است که به گفته مسعود آرمات، سرمربی تیم ملی نوجوانان پسر ایران، پس از طی دو دورۀ هفت روزه تعداد بازیکنان حاضر در اردو به 18 نفر می رسد.

با توجه به تعطیلی و کاهش تردد در محدوده آموزشگاه المپیک، نوجوانان ایران هم اکنون در شرایط مناسبی به لحاظ رعایت پروتکل های بهداشتی ویژه کرونا قرار دارند. ضمن اینکه هیچ یک از آنان اجازه خروج از اردو را ندارند. همچنین ملاک و مجوز حضور در اردو، منفی بودن تست کروناست و به همین منظور از تمام اعضای کادر فنی و بازیکنان حاضر در اردو به تناوب تست گرفته می گردد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "نوجوانان والیبال ایران قرنطینه می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوجوانان والیبال ایران قرنطینه می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید