وعده تجارت، شگرد مرد کلاهبردار ، شاکیان شناسایی نمایند

به گزارش وبلاگ چاپارها، رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری مرد جوانی که با وعده تجارت و دوستی از خانم های جوان 2 میلیارد ریال سرقت و اخاذی نموده بود، اطلاع داد و گفت: دستور انتشار تصویر متهم از سوی بازپرس پرونده برای شناسایی شاکیان صادرشد.

وعده تجارت، شگرد مرد کلاهبردار ، شاکیان شناسایی نمایند

به گزارش گروه احتماعی وبلاگ چاپارها، سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری گفت: گزارش های مردمی مبنی بر سرقت مقرون به آزار به وسیله اخاذی و تهدید زنان توسط فردی به نام وحید به پایگاه چهارم پلیس آگاهی منعکس شد.

وی اضافه کرد: پس از انجام تحقیقات مقدماتی برای کارآگاهان تعیین شد، وحید با ظاهر کاملاً آراسته و موجه با اجاره خودرو های لوکس خارجی و گران قیمت در سطح شهر تهران پرسه زنی نموده و با شناسایی طعمه های خود از بین خانم ها و برقراری ارتباط و معرفی خود به عنوان شخصی تاجر و سرمایه دار در زمینه های مختلف از جمله گوشت و گاوداری و. با پیشنهاد مشارکت در امور تجاری و یا ازدواج اعتماد طعمه های خود را جلب می نماید.

این مقام انتظامی توضیح داد: همچنین به دست آمد وحید پس از گذشت مدتی ضمن دعوت از طعمه های خود به رستوران و کافی شاپ رابطه صمیمی تر با آن ها برقرار می نموده و پس از اعتماد سازی و تبادل پیغام های عاشقانه سوژه های خود را اغفال و زمانی که با مخالفت و قطع ارتباط قربانیان روبرو می شد آن ها را با تهدید، مجبور به ادامه دوستی و سپس از مال باختگان سرقت و اخاذی می نموده است.

این مقام انتظامی گفت: با تجمیع تحقیقات و اطلاعات به دست آمده و با هماهنگی بازپرس دادسرای ناحیه 34 تهران دستگیری وی در دستور کار نهاده شد و با شناسایی مخفیگاه در یک عملیات پلیسی متهم دستگیر شد.

وحید پس از انتقال به پلیس آگاهی ضمن قبول بزه انتسابی به کارآگاهان گفت: حدود یک سال است برای به دست آوردن هزینه های زندگی اقدام به این کار می نموده و تا کنون 8 فقره زورگیری و اخاذی از سوژه های خود داشته و تا کنون 2 میلیارد ریال اخاذی نموده است.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی در سرانجام با بیان اینکه با توجه به اعتراف صریح متهم کارآگاهان توانستند تا کنون 4 تن از قربانیان را شناسایی نمایند، گفت: با دستور قضائی تصویر بدون پوشش وی برای شناسایی سایر شاکیان منتشر و آن ها می توانند برای تشکیل پرونده و ادامه شکایتشان به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران واقع در محله نارمک- میدان نبوت (هفت حوض) مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "وعده تجارت، شگرد مرد کلاهبردار ، شاکیان شناسایی نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وعده تجارت، شگرد مرد کلاهبردار ، شاکیان شناسایی نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید